KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

Slovian’sky zagra z przyjaciółmi

24/10/2013

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny formacji Slovian’sky i Przyjaciele, który odbędzie się 25 października (piątek) o godzinie 18.00 w Auditorium Maximum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile.

Biletem wstępu jest zakup “cegiełki”, czyli wrzucenie dobrowolnego datku do puszki na rzecz budowy hospicjum stacjonarnego w Pile. Podczas koncertu pieniądze będą zbierali wolontariusze z Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile, ubrani w tradycyjne żółte koszulki. Będzie można także obejrzeć projekt budowy pilskiego hospicjum i zapoznać się z działalnością Towarzystwa, które w tym roku obchodzi jubileusz 15-lecia istnienia.

Muzykom z pilskiej formacji Slovian’sky będą towarzyszyli zarówno artyści, którzy kiedyś już występowali w zespole, jak i obecni muzycy. Oprócz nich na scenie zobaczymy i usłyszymy także Chór PWSZ i zespół folkowy “Kachy” z Regionalnego Centrum Kultury “Fabryka Emocji” w Pile. W finałowym momencie na scenie będzie obecnych ponad 50 osób!

Dodatkowo na specjalnie przygotowanych ekranach zostaną przedstawione wizualizacje plastyczne znanych pilskich artystów Tomasza Perlicjana i Toma Woo. Podczas koncertu będzie można posłuchać nie tylko utworów z najnowszej płyty “Pieśni na wczoraj, ale również i starszych kawałków z dorobku zespołu.

Wszyscy miłośnicy muzyki rockowo-folkowej ze słowiańską nutą oraz niebywałą werwą i pełną pozytywnych emocji na pewno będą oczarowani twórczością lidera zespołu – Mirosława Nalepy i artystów (byłych i obecnych) Slovian’skiego. Warto wspomnieć, że koncert będzie rejestrowany audio-wizyjnie, a w przyszłości powstanie z niego płyta DVD. Na przybyłych czekać będą także liczne atrakcje i niespodzianki!