KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

Pomoc dla nas

1,5% podatku

Dary rzeczowe i finansowe

Współpraca

Filantropia i sponsoring

Patronat honorowy i medialny

Aukcje charytatywne

Zrób to sam

Wolontariat

Przekaż 1,5% podatku

Od czerwca 2011 roku jesteśmy organizacją pożytku publicznego i dzięki temu można podarować 1,5% podatku na działalność hospicjum w Pile, które z wielką pomocą ludzi dobrej woli wybudowaliśmy i otworzyliśmy jesienią 2019 r.

Jak podarować 1,5% podatku? To nic trudnego! Wystarczy w formularzu PIT przy odpowiedniej rubryce wpisać numer KRS 0000044377

Jeden procent podatku można przekazać nie tylko ręcznie wypełniając papierowy formularz PIT, ale również elektronicznie przez Internet i programy. W Internecie jest mnóstwo programów pomocnych w wypełnianiu i wysyłaniu rozliczenia podatku, ale my gorąco polecamy bezpłatny i godny zaufania program e-pity opracowany przez firmę e-file.pl

Program specjalnie przygotowany dla Państwa przez firmę e-file.pl można pobrać i zainstalować na komputerze:
Z tego samego programu można również skorzystać przez Internet
bez potrzeby pobierania i instalacji na komputerze:

Polecamy też interaktywne formularze PIT do wypełnienia na stronie Ministerstwa Finansów pod adresem www.podatki.gov.pl/pit/e-deklaracje-pit/

Darowizny pieniężne

Jak przekazać dar? To proste! Wpłaty na dowolną kwotę dokonywać można na poczcie lub elektronicznie na konto bankowe Towarzystwa:

 

PKO BP 37 1020 3844 0000 1002 0050 1833

Jeśli wolisz pomóc przesyłając przekaz pieniężny, wyślij swój dar na adres:
Towarzystwo Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile
64-920 Piła
ul. Królewska 8

Stałe zlecenie

Zachęcamy osoby, które wolą przekazywać regularnie co miesiąc małe kwoty niż duże raz na jakiś czas, do ustawienia stałego zlecenia w placówce Twojego banku lub przez stronę internetową banku.

Odliczenie 6% od dochodu

Darowizny na działalność hospicjum można odliczyć od podstawy opodatkowania przy rozliczeniu roku podatkowego 2019 do 6% dochodu. Jak to zrobić – dowiedzą się Państwo na stronie e-pity.pl

Darowizny rzeczowe i inne

Jeśli zaś chcesz przekazać dar inny niż pieniężny lub po prostu potrzebujesz pomocy, rozwiania wątpliwości, skontaktuj się z nami telefonicznie (67) 353-23-31 lub e-mailowo tpch25@poczta.onet.pl albo też zapraszamy do naszego biura.

Współpraca

Zapraszamy organizacje i firmy do współpracy i wspierania nas w każdy możliwy sposób.

Filantropia i sponsoring

Jesteśmy otwarci na wszelką bezinteresowną pomoc finansową w postaci filantropii oraz na sponsoring konkretnych wydarzeń i materiałów związanych ze zbieraniem środków na budowę hospicjum np. sponsoring koncertów, wydruku ulotek i plakatów, opracowań projektowych. W ramach wdzięczności, na miarę realnych możliwości, reklamujemy naszych filantropów i sponsorów.

Patronat honorowy i medialny

Zostań naszym patronem honorowym lub obejmij patronat medialny nad wybranymi lub wszystkimi wydarzeniami związanymi ze zbiórką pieniędzy na budowę hospicjum.

Aukcje charytatywne

Od czasu do czasu organizujemy aukcje charytatywne, w których licytujemy różne interesujące rzeczy – przyjdź i weź udział w aukcji.

Zrób to sam

czyli zorganizuj małą zbiórkę na rzecz budowy hospicjum w miejscu Twojej pracy – w szkole wśród uczniów i nauczycieli, w firmie wśród pracowników, w dowolnej organizacji lub instytucji. Zawsze pomożemy przy zbiórce i chętnie udostępnimy na określony czas puszki oraz skarbony do wrzucania datków.

Wolontariat

Poszukujemy ludzi, którzy chętnie pomogą nam przy różnych działaniach. Od opieki nad chorymi, przez pomoc w terapii aż po promocję budowy hospicjum. Jeśli brakuje Ci umiejętności – nie szkodzi, przeszkolimy 🙂