Logo TPCh

HOSPICJUM
w potrzebie
- prosimy
o pomoc!

Wnioski
do pobrania

Broszurka
– krótko o nas

Wspiera nas

Jak można nam pomóc? To proste!

napisał(a) admin dnia 25/02/2012

1% podatku
Podaruj 1% Twojego podatku na budowę hospicjum w Pile.

Dary rzeczowe i finansowe
Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka, czyli każdy Twój dar się liczy. Przyjmujemy również rzeczy o wartości symbolicznej lub pozornie niewielkiej – wezmą one udział w aukcjach charytatywnych :)

Współpraca
Zapraszamy organizacje i firmy do współpracy i wspierania nas w każdy możliwy sposób.

Filantropia i sponsoring
Jesteśmy otwarci na wszelką bezinteresowną pomoc finansową w postaci filantropii oraz na sponsoring konkretnych wydarzeń i materiałów związanych ze zbieraniem środków na budowę hospicjum np. sponsoring koncertów, wydruku ulotek i plakatów, opracowań projektowych. W ramach wdzięczności, na miarę realnych możliwości, reklamujemy naszych filantropów i sponsorów.

Patronat honorowy i medialny
Zostań naszym patronem honorowym lub obejmij patronat medialny nad wybranymi lub wszystkimi wydarzeniami związanymi ze zbiórką pieniędzy na budowę hospicjum.

Aukcje charytatywne
Od czasu do czasu organizujemy aukcje charytatywne, w których licytujemy różne interesujące rzeczy – przyjdź i weź udział w aukcji.

Zrób to sam
czyli zorganizuj małą zbiórkę na rzecz budowy hospicjum w miejscu Twojej pracy – w szkole wśród uczniów i nauczycieli, w firmie wśród pracowników, w dowolnej organizacji lub instytucji. Zawsze pomożemy przy zbiórce i chętnie udostępnimy na określony czas puszki oraz skarbony do wrzucania datków.

Wolontariat
Poszukujemy ludzi, którzy chętnie pomogą nam przy różnych działaniach. Od opieki nad chorymi, przez pomoc w terapii aż po promocję budowy hospicjum. Jeśli brakuje Ci umiejętności – nie szkodzi, przeszkolimy :)

Dodaj komentarz