KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

TSA dla hospicjum – podsumowanie koncertu charytatywnego

05/02/2013

Dzięki koncertowi charytatywnemu TSA dla hospicjum, który odbył 26 stycznia w klubie Browar, na rzecz budowy pilskiego hospicjum uzyskano kwotę 5780 zł. Kwestowali także członkowie Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej, którzy zebrali 958,63 zł i 4 euro.

Łączny dochód w kwocie 6738,63 zł i 4 euro zasili fundusz gromadzony na rzecz budowy hospicjum.

Konkurs na hasło promocyjne dla hospicjum

W trakcie koncertu organizatorzy ogłosili konkurs na hasło promocyjne dla hospicjum. Najlepsze propozycje, zdaniem komisji, zgłosiła Agnieszka Szulc, autorka haseł: “Hic habitat felicitas” (Tu mieszka szczęście) oraz “Hospes hospiti sacer” (Gość świętością dla gospodarza), która w nagrodę otrzymała album “Piła na fotografiach Romana Zaranka“.

Pilskie Stowarzyszenie Diabetyków bezpłatnie badało poziom cukru we krwi

Do koncertu zaangażowało się Pilskie Stowarzyszenie Diabetyków, które bezpłatnie dokonywało badania poziomu cukru we krwi. O bezpieczeństwo uczestników dbali członkowie Stowarzyszenia Maltańska Służba Medyczna z Piły.

Przypominamy, że w ramach koncertu charytatywnego zagrały zespoły TSA, Slovian’sky i Dying Spirit. Zdjęcia i relacje z koncertu, do poczytania i obejrzenia po kliknięciu w poniższe zdjęcie.

Kliknij w zdjęcie, by poznać relacje i zdjęcia z koncertu