KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

W tym szczególnym dniu…

21/12/2014

Członkowie i Zarząd Towarzystwa Pomocy Chorym (TPCH) im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile spotkali się na wigilijnej wieczerzy, która podobnie jak w roku ubiegłym miała miejsce w Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile.

Zobacz galerię zdjęć z wigilijnej wieczerzy

W spotkaniu uczestniczył też proboszcz parafii p.w. św. Stanisława Kostki w Pile ks. dr Władysław Nowicki, który pobłogosławił przybyłym i wraz z Zarządem złożył wszystkim życzenia zdrowych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt.

Obecni, przy dźwiękach bożonarodzeniowych kolęd granych jak zawsze na akordeonie przez Pana Eugeniusza Dobosza, przełamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i zasiedli do wigilijnej kolacji. Na świątecznie udekorowanych stolach znalazły się dania przygotowane przez członków Towarzystwa (m.in. pierogi, ryby, sałatki i ciasta) oraz owoce, jabłka, mandarynki i cukierki, a także znakomity czerwony barszcz ugotowany przez panie kucharki Domu Pomocy Społecznej specjalnie na ten wyjątkowy wieczór. Podczas spotkania odczytano także życzenia które nadesłano na adres TPCH.

Zobacz galerię zdjęć z wigilijnej wieczerzy

Zarząd Towarzystwa składa serdeczne podziękowania Pani Dorocie Urbańskiej – Dyrektor Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile za pełną życzliwości współpracę oraz wyrażenie zgody na udostępnienie sali do organizacji spotkania wigilijnego, a także osobom, które włączyłyby się w przygotowanie wieczerzy, jak również członkom i sympatykom Towarzystwa za zaangażowanie w liczne przedsięwzięcia inicjowane i organizowane przez TPCH.