KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

Telewizory od MediaMarkt dla pilskiego hospicjum

04/06/2019

15 telewizorów od MediaMarkt dla hospicjum w Pile!

Aż 15 telewizorów przekazał na wyposażenie Hospicjum pilski MediaMarkt. Sklep, mimo że działa w Pile zaledwie od lutego, stara się aktywnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności. Stąd szybka decyzja o tym, by przekazać darowiznę w postaci sprzętu elektronicznego dla Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej.

MediaMarkt pojawił się w Pile pod koniec lutego. Wraz z otwarciem marketu lokalna społeczność zyskała jednak coś więcej, niż tylko sklep. Okazuje się bowiem, że jednym z istotnych filarów działalności sieci MediaMarkt jest społeczne zaangażowanie.

Dlatego 28 maja sklep przekazał 15 telewizorów na wyposażenie Hospicjum, które powstaje w Pile, z inicjatywy Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej.

– Kończymy wyposażać nasze Hospicjum. Jesteśmy szczęśliwi, że bliski jest finał tego wielkiego dzieła. Ciągle jednak potrzeba jest wielu rzeczy – mówi Jerzy Wołoszyński, w przeszłości wiceprezydent Piły, dziś wolontariusz Hospicjum. – Prosiliśmy różne sklepy. Cieszymy się ogromnie, że MediaMarkt odpowiedział tak szybko na naszą prośbę. Dziękujemy! – dodaje.

– Zdecydowaliśmy się wesprzeć budowę tej placówki, ponieważ jest to ważna inwestycja nie tylko dla miasta, ale także dla całego regionu. Uważamy, że działania na rzecz zrównoważonego rozwoju lokalnych społeczności są obowiązkiem każdego przedsiębiorstwa. Poprzez tę darowiznę realizujemy także misję naszej marki, aby ułatwiać i poszerzać dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych. – tłumaczy z kolei Tomasz Zieliński, kierownik MediaMarkt w Pile.

Nowy MediaMarkt w Pile to atrakcyjny punkt na handlowej mapie miasta. Na swoich półkach ma największy asortyment elektroniki użytkowej, posiada także nowoczesną aranżację hali sprzedaży, zaprojektowaną według najnowszych trendów oraz miłą i fachową obsługę. Do tego doskonała lokalizacja przy ulicy Zygmunta Starego 20 (blisko dworca PKP) sprawiają, że sklep jest chętnie odwiedzany przez pilan.

Teraz dał się poznać również, jako aktywny podmiot działający na rzecz społeczności lokalnej i ważny partner społecznych akcji.

Źródło: Głos Pilski / glosonline.pl, news z 28 maja 2019 r.