KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

Dzień Matki i podziękowania dla Przedszkola nr 12 w Pile

04/06/2019

26 maja, niezależnie od dnia tygodnia czy pogody myślami biegniemy do naszych matek. Szczególnie tego dnia świętując Dzień Matki rozumiemy powszechnie znaną wszystkim tajemnicę, że Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę. Jako wyraz wdzięczności idziemy tego dnia do naszych mam z bukietami kwiatów i najlepszymi życzeniami.

Jako Towarzystwo Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej tym bardziej wyrażamy wdzięczność dzieciom, dyrekcji i opiekunom z Przedszkola nr 12 w Pile, którzy w ten wyjątkowy Dzień Matki 2019 roku pamiętali o najbardziej potrzebujących, dla których budowane jest nasze pilskie hospicjum. Tam również zamieszka wiele mam. Dziękujemy za samodzielnie wykonane piękne żonkile i zbiórkę pieniędzy na wyposażenie domu. Z radością informujemy, że w wyniku zbiórki, która miała miejsce przed kościołem Rzymskokatolickim pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Pile niedzielę 26 maja br. uzyskano łączną kwotę 1.335,59 zł.

To piękne świadectwo empatii, życzliwości i wrażliwości, buduje prawdziwe więzi między ludźmi. Świadectwo tej pięknej postawy w Dniu Matki kolejny raz dowodzi, że ludzie są dobrzy, i tą dobrocią można zmieniać oblicze świata. Dziękujemy.