KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

Kolekcjonerzy i Pasjonaci

21/02/2020

W dniach 5-10 kwietnia na terenie Nadnoteckiego Instytutu UAM odbędzie się wystawa pt. „Kolekcjonerzy i Pasjonaci”, podczas której zobaczymy niezwykłe kolekcje stworzone przez mieszkańców Piły. Wystawa ma na celu wsparcie działalności pilskiego hospicjum.

Organizatorzy zachęcają Państwa – mieszkańców Piły i okolic naszego miasta – do bycia częścią tego wydarzenia. Prezentacja swoich kolekcji oraz pasji na wystawie jest BEZPŁATNA.

Jeżeli chcecie zaprezentować swoją niezwykłą kolekcję lub podzielić się z ludźmi swoją pasją, opowiedzieć o niej, to zachęcamy do zgłoszenia swojego udziału w wydarzeniu! Organizatorzy zapewniają stoły i gabloty wystawowe. Zgłoszenia do wystawy przyjmuje Henryk Świderski, dostępny pod numerem: 731 309 151. Zgłoszenia można także przesyłać elektronicznie na pocztę e mail: winkielos@interia.pl

Jak piszą organizatorzy na stronie pila.amu.edu.pl:

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie na naszej Uczelni w Pile. Wiemy, że mieszkańcy naszego miasta mają wielkie serca, zawsze skłonne do pomocy osobom w potrzebie. Jest to więc idealna okazja do wsparcia działalności pilskiego Hospicjum poprzez wzięcie udziału w wydarzeniu lub stanie się jego bezpośrednią częścią za sprawą wystawienia swoich kolekcji lub zaprezentowania swoich pasji.

Drodzy mieszkańcy! Liczymy na Was! Razem mamy wielką siłę! Pamiętajmy, im będzie nas więcej, tym większą kwotę na rzecz Hospicjum uda nam się uzbierać. Zapraszamy więc serdecznie w dniach od 5 do 10 kwietnia 2020 roku na teren Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile na pierwsza wystawę charytatywną pt. “Kolekcjonerzy i Pasjonaci”.

Całość zebranych podczas wydarzenia środków finansowych (pochodzących z cegiełek wstępu oraz dodatkowych akcji towarzyszących), zostanie przekazane na rzecz pilskiego Hospicjum.

Dzięki Państwa czynnemu zaangażowaniu w wystawę możemy nie tylko zaprezentować zbierane często przez lata zbiory, ale także zainteresować zwiedzających – zarówno najmłodszych, jak i najstarszych – do tworzenia własnych kolekcji i rozwijania pasji.

Głównymi organizatorami wystawy są pracownicy Instytutu UAM w Pile.

Wystawa wspierana jest przez:
Pilskie Muzeum Wojskowe, Regionalne Centrum Kultury, Bank Żywności
oraz przez Patronatów Medialnych:
Radio Plus, Radio Eska i Radio Wielkopolska.