KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

Czy chcesz zmienić świat? Zrób to razem z nami!

12/01/2016

Towarzystwo Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile poszukuje do pomocy wolontariuszy, przy szeroko rozumianej promocji akcji budowy pierwszego w Pile hospicjum stacjonarnego.

Jeśli masz głowę pełną pomysłów i chwilę wolnego czasu by pomóc w tej akcji – prosimy napisz do nas! Wiek i doświadczenie nie gra roli. Potrzebujemy też wsparcia przy poszukiwaniu sponsorów i innych form finansowania akcji, choćby to byłoby nawet kilka złotych.

Możesz zmienić świat na lepszy małymi krokami. My tak działamy i dzięki temu udało się przez 4 lata zebrać około pół miliona złotych na budowę hospicjum. Ale nadal zbieramy środki potrzebne na wkład własny przy dofinansowaniu budowy ze środków wojewódzkich lub europejskich a później potrzebne na prowadzenie hospicjum.

W zamian za Twoją nieocenioną pomoc zapewniamy referencje, miłą atmosferę a także okazję by w życiu spróbować i nauczyć się czegoś nowego 🙂 Bardzo prosimy o kontakt na maila tpch25@poczta.onet.pl lub zapraszamy do naszego biura w Pile przy ul. Andersa 34 czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15. Więcej o nas dowiesz się na stronie www.tpch.pila.pl