KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

Prezenty świąteczne

23/12/2021

Przychodzi uroczysty czas, kiedy wszyscy jednoczą się w świątecznym nastroju. I wtedy niezależnie od przekonań łączy nas śpiew kolęd i pastorałek, i wspólne przekonanie, że Bóg się rodzi! Boże Narodzenie sprawia, że przychodzi “taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy, dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory, a wszyscy- wszystkim ślą życzenia”!

Jest nam niezmiernie miło, że pośród adresatów tych życzeń znajduje się nasz Zakład Opiekuńczo-Leczniczy/Hospicjum w Pile. W imieniu wszystkich pacjentów, dyrekcji, lekarzy, pielęgniarek i całego personelu serdecznie dziękujemy grupie wolontariatu ze Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 2 w Pile oraz studentom PUSS z kosmetologii za przekazane upominki i własnoręcznie wykonane kartki świąteczne z życzeniami.

Prezent to wyraz sympatii, pamięci, czasem po prostu podziękowania za to, że kolejny raz, po całym roku możemy spotkać się znowu. W dawaniu prezentów najważniejsza jest intencja. Tym większa jest nasza wdzięczność, że dzieci i młodzież pamiętali o chorych naszego domu. Jak obyczaj stary każe, według ojców naszych wiary, składamy i my wdzięczne życzenia radosnego Bożego Narodzenia!