KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

Paczka dla hospicjum

12/01/2021

Za nami kolejna akcja charytatywna „Paczka dla hospicjum”. Prezydent Miasta Piły wspólnie z Towarzystwem Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej oraz VIVO Piła zapraszając do udziału w akcji dobroczynnej „Paczka dla hospicjum” mieli na celu zebranie funduszy na środki ochrony osobistej i dezynfekcji niezbędnych w czasie pandemii w pilskim hospicjum.

Docelowo planowano zebrać 5000 złotych, jednak dzięki hojności wpłacających udało się zgromadzić znacznie więcej środków. W ramach akcji pozyskano ponad dziewięć tysięcy złotych, co pozwoli na zakup prawie 50 zestawów środków ochrony osobistej oraz dezynfekcji. Dzięki hojności życzliwych ludzi akcja zakończyła się powodzeniem i choinka przy Hospicjum zapełniła się paczkami, których zawartość zapewni bezpieczeństwo zarówno podopiecznym jak i pracownikom Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego/Hospicjum.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie, bo dzięki zebranej kwocie oraz innym wpłatom możemy płynnie i spokojnie pracować służąc naszym pacjentom. Inicjatorom „Paczki dla hospicjum” oraz wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie. Bezinteresowna pomoc to najcenniejszy dar, jaki człowiek może ofiarować drugiemu człowiekowi.

Zapraszamy także do podsumowania akcji dostępnego na stronie i fanpage Miasta Piły.