KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

Noworoczne zbiórki w pilskich parafiach

22/02/2020

W miesiącu styczniu i lutym 2020 roku w Parafii św. Józefa Oblubieńca i Parafii St. Kostki zostały przeprowadzone zbiórki do puszek na rzecz pacjentów naszego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego/Hospicjum w Pile.

Zebrano niebagatelną kwotę, aż 11.042,93 zł, w tym waluta obca 20 Euro i 20 Euro centów oraz 5 koron czeskich. W szlachetnej akcji uczestniczyła młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 11 oraz członkowie Towarzystwa Pomocy Chorym w Pile.

W imieniu Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej oraz wszystkich pacjentów naszego pilskiego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego/Hospicjum wyrażamy serdeczną wdzięczność wiernym obu parafii za okazywaną życzliwość i złożone dary serca.

Wszystkich zaangażowanych na co dzień w pracę hospicjum, czyli lekarzy, pielęgniarki, pracowników i wolontariuszy oraz członków Towarzystwa Pomocy Chorym wzrusza Państwa wrażliwość i ofiarność oraz systematyczna pomoc. Niech nasza Patronka Sługa Boża Stanisława Leszczyńska, którą nazywano „Aniołem dobroci” sprawi, aby okazywana przez parafię św. Józefa Oblubieńca i Stanisława Kostki dobroć wróciła w obfitości Bożego błogosławieństwa dla dzieci, młodzieży, rodzin i każdego z Was, którzy stanowicie tę piękną wspólnotę wraz z Księdzem Proboszczem i duszpasterzami.