KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

III Ekumeniczny Przegląd Kolęd i Pastorałek – relacja

10/02/2017

Styczeń br. obfitował śpiewem chóralnym kolęd i pastorałek w pilskich kościołach: ewangelicko-augsburskim pw. św. Jana /6 stycznia/ i katolickich pw. św. Rodziny /15 stycznia/ i pw. św. Józefa Oblubieńca /29 stycznia br./

W imieniu Członków i Zarządu Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile, pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania organizatorom tj.ks.Tomaszowi Woli, Pani Esterze Serówce i Panu Przemysławowi Wojnarowskiemu, Księdzu Zbigniewowi Hul oraz ks. Ryszardowi Rynglewskiemu.

Zobacz więcej zdjęć z koncertów kolęd i pastorałek

Szczególne wyrazy wdzięczności przekazujemy wszystkim Chórzystom i ich Dyrygentom za prezentacje w nowych aranżacjach najpiękniejszych kolęd i pastorałek. wykonaniu chórów: z Piły, Szydłowa i Ujścia i Człopy podczas, których mieliśmy okazję m.in. propagować ideę budowy pierwszego hospicjum stacjonarnego w naszym mieście.

Kunszt artystyczny i profesjonalizm, który został nam zaprezentowany podczas tych niezwykłych koncertów sprawił, że zaprezentowany repertuar stał się przeżyciem dla słuchaczy i pozostanie na długo w Ich pamięci.

Zobacz więcej zdjęć z koncertów kolęd i pastorałek

Pragniemy również podziękować zarówno artystom jak i słuchaczom za ich hojność i datki do puszek. Życzliwość, którą doświadczyliśmy traktujemy jako wyraz przychylności dla idei hospicyjnej oraz umiejętności czynienia dobra wobec drugiego człowieka.