KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

Hojny dzień chorego!

13/02/2019

W tym szczególnym dniu, Międzynarodowym Dniu Chorego, otrzymaliśmy od “Fundacji Piła 500” 4.000,00 złotych na budowę Hospicjum. Jest to dla nas bardzo potrzebne wsparcie. Z całego serca dziękujemy, w imieniu całego Towarzystwa, a także wszystkich Chorych, którzy będą w naszym Hospicjum.

Międzynarodowy Dzień Chorego przypomina nam jak ważnego i potrzebnego dzieła się podjęliśmy. Na co dzień nasze Towarzystwo opiekuje się chorymi, którym staramy się ulżyć, jednak po ludzku, nie jesteśmy wstanie wygrać ze schorzeniem, na które cierpią. Jednak, nie poddajemy się! Przez te lata pracy z chorym, doświadczyliśmy, że człowiek w każdej sytuacji może mieć w sobie radość, że może uzyskać równowagę wewnętrzną, a także ma w sobie chęć do życia, gdy jest wśród najbliższych bądź czuje troskę drugiego człowieka. Chcemy, aby właśnie takie było nasze Hospicjum. Aby było godnym miejscem dla wszystkich potrzebujących, aby Chorzy, którzy z nami będą, czuli się dobrze w tym miejscu.

Chcemy Wam dać tyle, ile tylko możemy! My, to nie tylko pracownicy Towarzystwa, to przede wszystkim Wszyscy, którzy budują to dzieło! Wasza pomoc materialna, rzeczowa, duchowa i każda inna tworzy Hospicjum.

Dlatego w imieniu Nas wszystkich chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia chorym. Przede wszystkim niech pojawia się uśmiech na Waszych twarzach, tak często jak to tylko możliwe, ciągle!