Logo TPCh

HOSPICJUM
w potrzebie
- prosimy
o pomoc!

Wnioski
do pobrania

Broszurka
– krótko o nas

Wspiera nas

Prezenty świąteczne

napisał(a) admin dnia 23/12/2021

Przychodzi uroczysty czas, kiedy wszyscy jednoczą się w świątecznym nastroju. I wtedy niezależnie od przekonań łączy nas śpiew kolęd i pastorałek, i wspólne przekonanie, że Bóg się rodzi! Boże Narodzenie sprawia, że przychodzi “taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy, dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory, a wszyscy- wszystkim ślą życzenia”!

Jest nam niezmiernie miło, że pośród adresatów tych życzeń znajduje się nasz Zakład Opiekuńczo-Leczniczy/Hospicjum w Pile. W imieniu wszystkich pacjentów, dyrekcji, lekarzy, pielęgniarek i całego personelu serdecznie dziękujemy grupie wolontariatu ze Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 2 w Pile oraz studentom PUSS z kosmetologii za przekazane upominki i własnoręcznie wykonane kartki świąteczne z życzeniami.

Prezent to wyraz sympatii, pamięci, czasem po prostu podziękowania za to, że kolejny raz, po całym roku możemy spotkać się znowu. W dawaniu prezentów najważniejsza jest intencja. Tym większa jest nasza wdzięczność, że dzieci i młodzież pamiętali o chorych naszego domu. Jak obyczaj stary każe, według ojców naszych wiary, składamy i my wdzięczne życzenia radosnego Bożego Narodzenia!

Comments are closed.