Logo TPCh

HOSPICJUM
w potrzebie
- prosimy
o pomoc!

Wnioski
do pobrania

Broszurka
– krótko o nas

Wspiera nas

Statuetka Staszica w kategorii Wybitne przedsięwzięcie regionu północnej Wielkopolski

napisał(a) admin dnia 26/11/2019

Miło nam poinformować o kolejnym wyróżnieniu dla naszego Towarzystwa. Już po raz XV Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski przyznała statuetki Staszica, które stanowią wyróżnienie dla tych organizacji, osób, podmiotów gospodarczych, które wniosły istotny wkład w unowocześnianie i rozwój regionu północnej Wielkopolski przyczyniając się do promocji zarówno w kraju jak i za granicami Polski. Nagroda jest skierowana do tych osób i firm, które kierują się w swojej działalności wartościami i działają na rzecz innych.

W czwartkowy wieczór, 21 listopada br. podczas uroczystej gali Kapituła Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski wręczyła nagrody im. Stanisława Staszica w dziesięciu kategoriach.

W kategorii Wybitne przedsięwzięcie regionu północnej Wielkopolski, za stworzenie długo wyczekiwanego w Pile Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego/ Hospicjum oraz za niespotykaną mobilizację mieszkańców i przedsiębiorców do udziału w tym przedsięwzięciu nagrodzone zostało Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile.

Statuetkę w imieniu naszego Towarzystwa odebrali Józefa Wiśniewska i Jerzy Wołoszyński. Kapitule dziękujemy, a wszystkim, którzy wspólnie realizowali nasze marzenia o hospicjum gratulujemy!

Comments are closed.