KRS 0000044377 | 64-920 Piła, ul. Królewska 8 | tel. (67) 353-23-31 | email: tpch25@poczta.onet.pl

21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

22/01/2013

Tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia w całej Polsce gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczny Finał WOŚP miał miejsce w Regionalnym Centrum Kultury “Fabryka Emocji” w Pile. I jak zawsze nie zabrakło wielu atrakcji, ciekawych stoisk ekspozycyjnych i występów artystycznych małych i dużych pilan. Tym razem ta największa orkiestra w naszym kraju, zagrała na rzecz pomocy dzieciom oraz osobom starszym. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie terapii noworodków i niemowląt, oraz dla seniorów na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.

Kliknij i zobacz więcej zdjęć

W licytacji wziął udział dr Paweł Wiszniewski – Prezes Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile. Podczas Finału specjalnie na rzecz WOŚP zlicytował żółtą koszulkę z logo Towarzystwa, którą noszą podczas zbiórek nasi wolontariusze. Na koszulce podpisała się znana piosenkarka Eleni i Jej muzycy.

Kliknij i zobacz więcej zdjęć

Cena wywoławcza wynosiła 20 zł i udało się ją przebić pięciokrotnie (!). Po zaciętej licytacji koszulka wraz ze zdjęciem wspomnianych artystów została zakupiona przez Panią Arletę z Piły za cenę 100 zł. Serdecznie dziękujemy 🙂